Stránka 1 z 1

Kufry Zarges

Napsal: úte 21. dub 2009 7:43:22
od plesm
číhněte na tyhle kufry, jsou takový ,,syrový" ale stačily by, ovšem nikde jsem nenašel nějakej rám, nebo držáky k nim
http://www.motorkar.net/bocni-motokufry ... 30002.html

Re: Kufry Zarges

Napsal: úte 21. dub 2009 10:32:33
od jaryn
Tak tytle kufry mám ja i totr a jsou dobré, co se týče držáku, tak to můžeš namontovat na jakýkoliv boční nosič, ale musí být trubkový :!: a uchyceni je pomocí tzv. PUKU na jeden kufr 4 puky - což je šroub, na kterém je z jedné strany velká podložka(v průmeru asi 10cm), která je uvnitř kufru a z duhé strany je pásovina, která je zapřena o roh trubkového nosiče a celé je to dohromady stáhlé matkou. Prodává se to, ale je to drahé :!: (za dvě sady myslím, že chtěj kolem 1500,- prodává to HUSKY)ale můžeš si to vyrobit sám doma a náklady mizivé...
Jinak co se týče nosičů tak od f. Touratech, Hebco Becker, SW-Motech, a po menší upravě se dají použít i Givi- trubkové.
Co se týče SW-Motechu tak ty na to společně s nosiči prodávají i držáky na uchycení k nosiču víc na: http://www.motech.cz/swmotech-c-1.html? ... 5701d1240d
Hepco Becker zase prodávají tady:
http://www.motocykly-samoto.cz/hepco-be ... slusenstvi
a Givi na:
http://www.motosp.cz/yamaha/xt-660-r-x-07-08/

Re: Kufry Zarges

Napsal: úte 21. dub 2009 10:55:34
od K.O.zel
jooo ty mame z draugem taky :) ale este nenamonteny :) "puky" uz mame taky...ted jen sehnat este nakou tu pasovinu, srouby a trefit spravne diry do kufru :)

Re: Kufry Zarges

Napsal: úte 21. dub 2009 11:10:47
od jaryn
K.O.zel píše:jooo ty mame z draugem taky :) ale este nenamonteny :) "puky" uz mame taky...ted jen sehnat este nakou tu pasovinu, srouby a trefit spravne diry do kufru :)
My jsme ještě s totrem vyztužili tu zadní stranu(ta co bude na nosiči) a rohy zevnitř al. plechem, protože se nám zdálo, že je to tenké- samozřejmě totrův nápad ;)

Re: Kufry Zarges

Napsal: úte 21. dub 2009 18:28:16
od K.O.zel
jojo vim o tom. ale na to uz asi nemam skill :) planuju jen protahnout zevnitr hlinikovou pasovinu mezi dva srouby

Re: Kufry Zarges

Napsal: úte 21. dub 2009 21:51:32
od plesm
supr díky za ohlasy, docela zaujaly, hlavně cenou, vzhled se vždycky dá nějak dotunit a hlavně věci to nějaký uveze :yes: