Stránka 1 z 1

šroubek na zvýšení volnoběhu

Napsal: úte 22. črc 2008 19:38:45
od LiTe
kluci prosim vás, kterej je ten šroubek na zvýšení volnoběhu ? je to takovej s kulatou hlavičkou ? dá se štelovat rukou? nevim kterej to je, nejsem doma a nemužu nic stahnout, ani se podívat, poraďte mi prosím někdo, kdo jste přidával volnoběh, dneska jsem tam koukal, ale neměl jsem čas a ani klíčky od moto abych to vyzkoušel, díky :yes:

Re: šroubek na zvýšení volnoběhu

Napsal: úte 22. črc 2008 19:41:12
od Milala
No, jestli máš ale přístup na net-jako že asi jo, tak stáhni ten manuál, kterej dal Radek na hlavní stránku a tam ten šroubek uvidíš detailně. :yes: :o ;)

Re: šroubek na zvýšení volnoběhu

Napsal: úte 22. črc 2008 19:42:13
od LiTe
jakobych tvuj příspěvek neviděl :lol:

Re: šroubek na zvýšení volnoběhu

Napsal: úte 22. črc 2008 19:49:19
od Milala
V manuálu na str. 3-17 je vidět šroubek s plochou hlavičkou a drážkovaným obvodem., umístěný kolmo na lanko. Otáčením vpravo přidáváš a naopak vlevo proti směru hodin ubíráš na volnoběhu. Sorry, já přehlíd, že nemůžeš stahovat. Vypadá to, že ten šroubek jen propíná to lanko a tím drží otáčky vyšší, jestli na to blbě nevidím :P

Re: šroubek na zvýšení volnoběhu

Napsal: sob 31. led 2009 15:26:31
od Stařík
Jak se třeba nastaví přesné optimum otáček jaké udává manuá.? Nastavujete jen podle sluchu? My jsme měli na servisu, vypadalo to jak kalkulačka, digitální měřič otáček, stačilo přiložit k pile a hned ukazoval otáčky. Je stejný postup u seřizování motorek?

Re: šroubek na zvýšení volnoběhu

Napsal: sob 31. led 2009 23:08:30
od vasek
bejva to tak :-) ale treba ma nekdo na to jinej figl ;)